Laser Picocare 450

Technologia laserowa w medycynie estetycznej cały czas się rozwija. Najnowszym jej osiągnięciem jest laser Picocare 450. Charakteryzuje się on ultrakrótką (pikosekundową) wiązką impulsu, który jest o około 20 razy krótszy niż w laserach nanosekundowych typu Q-switch.

Laser Picocare 450 posiada 4 długości fal (1064nm, 532nm, 595nm oraz 660nm), które służą do skutecznego usuwania łagodnych zmian pigmentowych skóry oraz niechcianych tatuaży, także kolorowych. Czas generowanych impulsów wynosi 450 pikosekund i należy do najkrótszych na rynku. Dodatkowo końcówka frakcyjna HEXA MLA umożliwia wykonanie zabiegów poprawiających gęstość i strukturę skóry, gwarantując wysoką skuteczność w leczeniu rozstępów i blizn różnego pochodzenia.

Zimny laser

Lasery pikosekundowe generując impulsy jeszcze krótsze i działając z większą energią na tkankę pozwalają na skuteczniejsze usuwanie tatuaży i przebarwień przy mniejszej liczbie zabiegów i podwyższonym profilu bezpieczeństwa. Efekt termiczny jest praktycznie wyeliminowany stąd nazwa zimny laser.


Obszary zastosowania lasera Picocare 450:

Tatuaże (w tym również kolorowe: czerwony, niebieski, zielony, żółty)

Łagodne zmiany barwnikowe - melasma (plamy hormonalne), przebarwienia posłoneczne, plamy soczewicowate i starcze, piegi i inne.

Blizny zanikowe - potrądzikowe, (pourazowe, po ospie, inne.

Rozstępy

Rewitalizacja i odmłodzenie skóry